ameatur

irrungen werdend mit disem wort umgestossen..  

Tłumaczenie niemiecki polski jemandem einen blasen

denke, meiner Atmung Cadence C.

tłumaczenie niemiecki polski jemandem einen blasen

Tłumaczenie hasła "Du hast das geblasen " na polski. Pobierz naszą bezpłatną Ich weiß, du hast mal jemandem einen geblasen. Wiem, że musiałaś już robić.
Przekleństwa, wulgaryzmy po niemiecku z tłumaczeniem na polski. Jak przeklinać po niemiecku? jemandem einen blasen – robić komuś loda, laskę.
niemiecki jak i jego odpowiednik polski maj? prawie dos?owne znaczenie, Freud und Leid mit jemandem teilen - dzieli? z kim? szcz??cie i nieszcz??cie keine Ahnung von Tuten und Blasen haben - nie mie? najmniejszego poj?cia. tłumaczenie niemiecki polski jemandem einen blasen

Tłumaczenie niemiecki polski jemandem einen blasen - hat

Zgłoś uwagę lub komentarz do hasła du­a­li­sie­ren. So, we logically cannot guarantee the quality of each and every translation. Polecamy publikacje dotyczące języka niemieckiego - zobacz Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Projekt i realizacja voteagainstviolence.org. Martin, wyciągnij ich z wody. W Słowniku PONS nie znaleziono odpowiednich przykładów. Real language usage will help your translations to gain in accuracy and idiomaticity! A ja powiem tylko tyle, ze wieksza czesc zwrotow z tej listy jest uzywana w jezyku i mowionym i pisanym. Przykłady użycia - "blasen" po polsku. Zgłoś uwagę lub komentarz do hasła du­a­li­sie­ren. A mówiłem i Arschkriecher i Schleimer, obydwa wyrażenia są poprawne i stosowane. About the contextual dictionary.